بکارگیری زیرساخت های گراف بمنظور ارائه نقشه حرائم و محدوده های شهری در استانداری خراسان رضوی

با توجه به سادگی و قدرت زیرساخت های BPMS گراف در طراحی و رسم محدوده ها روی نقشه های مختلف گوگل، openStreet و … نقشه حرائم و محدوده های شهری استان خراسان رضوی با استفاده از قابلیت های این بخش از سامانه BPMS گراف آماده بهره برداری شده است. شما می توانید از طریق لینک زیر نقشه حرائم و محدوده های شهری را که در استانداری خراسان رضوی تهیه شده است مشاهده نمایید.

لینک خبر در وب سایت استانداری : برای مشاهده کلیک کنید

 

برای مشاهده نقشه حرائم و محدوده های شهری خراسان رضوی کلیک کنید

 

 

استخدام برنامه نویس وب

استخدام برنامه نویس شرکت گراف BPMS

 

 

 

 

 

 

 

استخدام برنامه نویس وب در شرکت دانش بنیان گراف

این شرکت در راستای گسترش تیم فنی برنامه نویس با شرایط زیر جذب می کند :

  • داشتن حداقل ۲ سال سابقه کاری در زمینه برنامه نویسی دات نت
  • تسلط بر Asp.Net MVC و #C
  • تسلط بر Javascript & JQuery & Ajax
  • آشنایی با React JS
  • تسلط کامل به بانک اطلاعاتی sql server

 

مهلت ارسال درخواست تا پایان آذر ماه می باشد. 

جهت ثبت درخواست به منوی درباره ما > درخواست همکاری مراجعه و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید.

نرم افزار BPMS مدیریت فرایند کسب و کار گراف - نرم افزار موبایل سامانه

مفتخریم به اطلاع شهروندان شهر مقدس مشهد برسانیم مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد پس از اعلام رضایت همکارانشان در سازمان آتش‌نشانی پس از راه‌اندازی سامانه گراف برای پاسخگویی سریع به درخواست‌های شهروندان و کاهش مراجعه حضوری ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی آنان استفاده از نسخه جدید سامانه موبایلی BPMS گراف را در دستور کار قرار داده و اجرایی کرده‌اند.

 

 

شهروندان برای دریافت تاییدیه ایمنی صنف، پس از ارائه معرفی‌نامه اتحادیه صنف مربوطه به دبیرخانه شهرداری مرکز و یا دفاتر پیشخوان مستقر در مناطق مراجعه می‌کنند.

محمدجواد رجاییان درباره اهداف راه‌اندازی نسخه جدید این نرم‌افزار موبایلی گفت: رضایت همکاران سازمان آتش‌نشانی برای پاسخگویی سریع به درخواست‌های شهروندان و کاهش مراجعه حضوری ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی، جزء مهم‌ترین اهداف توسعه نرم‌افزار موبایلی کارتابل تخصصی استعلام ایمنی اصناف در سامانه جامع آتش‌نشانی بوده است. 

وی با اشاره به اینکه بیشترین درصد مراجعات مردم به حوزه شهرسازی با موضوع دریافت استعلام است، درخواست تاییدیه ایمنی اصناف توسط شهروندان را یکی از انواع استعلام‌های الکترونیک مطرح کرد و اظهار داشت: شهروندان برای دریافت تاییدیه ایمنی صنف، پس از ارائه معرفی‌نامه اتحادیه صنف مربوطه به دبیرخانه شهرداری مرکز و یا دفاتر پیشخوان مستقر در مناطق مراجعه می‌کنند.

رجاییان اضافه کرد: به عبارتی دیگر شروع فرآیند با مراجعه شهروند به این دو مکان است که درخواست وی ثبت می‌شود و سپس کد رهگیری دریافت می‌کند. در مرحله بعد، درخواست مربوطه به صورت الکترونیک به سازمان آتش‌نشانی و در نهایت به کارشناس بازدید ارجاع می‌شود تا مراحل اخذ تاییدیه شامل بازدید کارشناسی از واحد صفنی و ارائه گزارش مربوط به تاییدیه صنف انجام شود. در پایان هم پس از طی مراحل بازدید، به شهروند تایید صنف اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد همچنین تصریح کرد: انجام کلیه فرآیند تاییدیه ایمنی صنوف توسط کارشناسان بازدید آتش‌نشانی به صورت لحظه‌ای و همگام با بازدید از محل ازطریق نرم‌افزار نصب شده بر روی گوشی موبایل و دسترسی به کارتابل تخصصی استعلام ایمنی انجام می‌شود که این مهم باعث سرعت در پاسخگویی به درخواست‌های ارسالی شهروندان، کاهش هزینه و افزایش رضایتمندی خواهد شد.

لینک خبر در سامانه اطلاع‌رسانی رسمی شهرداری مشهد : مشاهده خبر

گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت گسترش راهکار اندیشه فردا - BPMS گراف

به استناد آیین نامه احراز صلاحیت و رتبه بندی شرکت های انفورماتیکی و با توجه به احراز شرایط لازم و تایید صلاحیت شرکت گسترش راهکاراندیشه فردا در سامانه جامع تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی اجرایی و با رعایت مفاد بخشنامه شماره ۱۰۰/۱۰۳۵۵۶مورخ ۱۳۸۷/۱۱/۰۷ و سایر مقررات مربوطه به این وسیله رتبه شرکت گسترش راهکار اندیشه فردا برای اجرای پروژه های فناوری اطلاعات اعلام می گردد.

 

مقتضی است برای مشاهده جزئیات گواهینامه صادره به پایگاه http://sajar.mporg.ir مراجعه فرمایید.

شناسه ملی شرکت:۱۰۳۸۰۶۵۷۸۶۹

شرکت راهکار اندیشه فردا

با مجوز دانش بنیان از نهاد ریاست جمهوری و گرید 2 از سازمان تجارت صنعت و معدن

مشهد - فرامرز عباسی 32 - اولین معبر سمت راست - پلاک 5- طبقه همکف
تلفن : 36036061-051
دورنما : 42695847-021

ایمیل : info@Graphinfotec.ir

بالا