معرفی شرکت گسترش راهکار اندیشه فردا (گراف)

شرکت دانش بنیان گسترش راهکار اندیشه فردا با نام تجاری گراف با بهره مندی از پیشینه مطلوب در شاخه انفورماتیک برآن است تا یکی از پیشگامان این عرصه در کشور باشد و با اتکا به کارآمدی سازمانی و دانش فنی متخصصین خود و بهره گیری از مناسب ترین فناوری های روز دنیا نسبت به تولید و پیاده سازی نرم افزارهای مختلف منطبق بر نظر مشتریان خود اقدام می نماید.

تجربه‌ی کارشناسان ما در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار و بکارگیری فناوریهای روز در این حوزه، مسیر پیشرفت‌مان را هموار نموده و سرعت بخشیده است.

بطوریکه مشتریان ما قادر خواهند بود با استفاده از یک رویکرد ساختار یافته با تمرکز بر مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، کیفیت خدمات و محصولات خود را بهبود داده و با اندازه‌گیری، پایش، کنترل و تحلیل فرآیندهای خود ارزشی پایدار را به مشتری ارائه دهد و مبنایی برای بهبود فرایندها در اختیار داشته باشد.

چشم‌انداز

شرکت فناوری اطلاعات گراف با بکارگیری استانداردها و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه تولید نرم افزار، از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها، مؤسسات و مجموعه های خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و ‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.
تولید خلاقانه نرم افزار با محوریت سفارشی سازی متناسب با نیاز مشتری و همگام با آن، پیاده سازی و استقرار سامانه و خدمات پشتیبانی پیوسته و کاربردی، گسترش حوزه جغرافیائی بازار محصولات و خدمات، از دیگر اهداف شرکت گراف می باشد. پاسخگوئی به نیازهای هر چه گسترده تر حوزه های گوناگون کسب و کار از کوچک تا بسیار بزرگ هدف دیگری است که شرکت گراف دنبال می کند. تلاش روز افزون و خستگی ناپذیر در جلب و حفظ مشتریان، ارتقاء تعهد، انگیزش و توان تخصصی كاركنان و جلب مشاركت آن ها در امور شركت، تشویق به خلاقیت و نوآوری و استفاده از نیروی انسانی كار آمد در جهت بهره وری فعالیت های شركت در زمره ی ارزش های اساسی ما و مبنای محكمی برای مزیت رقابتی شركت ما هستند.

ماموریت‌ها

  •  رشد و توسعه قابلیت ها و توانایی های سازمانی، مدیریتی و اجرایی در زمینه اجرای پروژه های خدماتی مورد نیاز سازمان ها و شرکت ها
  •  افزایش امکان رقابت پذیری در بخش خدمات نرم افزاری از طریق حفظ کیفیت و کمیت کار توام با کاهش قیمت تمام شده
  •  بهبود بهره وری و کیفیت و ایجاد قابلیت ها و پتانسیل های مناسب در حوزه خدمات جامع و مطلوب نرم افزاری
  •  ایجاد و توسعه دانش طراحی و مهندسی و تکنولوژی اجرا در حوزه خدمات جامع و مطلوب و جذب دانش و روش های روز دنیا در ارائه خدمات جامع نرم افزاری
  •  افزایش سرعت و کیفیت در ارائه انواع خدمات جامع و مطلوب
  •  ایجاد و گسترش حوزه خدمات پس از فروش در بخش های ذیربط
  •  مدیریت و اجرای پروژه های نرم افزاری در سطح ملی و فراملی مطابق با استانداردهای جهانی و توسعه سهم بازار در هر بخش
  •  توسعه توانایی شرکت های تحت پوشش و همکار داخلی در اجرای پروژه ها و استفاده از امکانات بالقوه کشور جهت شکوفا نمودن آن ها و ارتقای تکنولوژی اجرایی داخلی
  •  توسعه مستمر منابع انسانی شرکت و پاسخگویی به نیازهای ذینفعان
  •  همکاری و ارتباط نهادینه با نهادها و سازمان های مرتبط در سطح کشور

مجوزها و گواهینامه ها

گواهینامه شورای عالی انفورماتیک کشور

کسب رتبه 4 در زمینه طراحی و تولید نرم افزار های سفارش مشتری

کسب عنوان شرکت تولید کننده کالا و خدمات دانش بنیان

طبق نظر کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان شرکت مهندسی گراف ، موفق به کسب عنوان شرکت تولید کننده کالاو خدمات دانش بنیان در محصول مدیریت فرآیند های کسب و کار گردید.

مجوز فعالیت در نظام صنفی رایانه ای

با عضویت در نظام صنفی رایانه ای از سال 1394 شرکت گسترش راهکار اندیشه فردا مجوز فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات را داراست .

کسب پروانه بهره برداری نرم افزار از وزارت صنعت و معدن و تجارت

کسب پروانه بهره برداری نرم افزار از وزارت صنعت معدن و تجارت به شماره 60/194108

اطلاعات تماس

آدرس : مشهد - فرامرز عباسی 32 - اولین معبر سمت راست - پلاک 5 - طبقه همکف
کدپستی : 9197945188
شماره تماس: 36036061-051
دورنما : 42695837-021
پیامک : 3000530081
پست الکترونیک : info@Graphinfotec.com

درخواست همکاری

در صورتی که تمایل دارید به مجموعه گراف بپیوندید فرم زیر را تکمیل نمایید

بالا